Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Самореалізація жінки на ринку праці


 
 
 
День Незалежності — це свято, яке єднає всіх нас,
                                            сповнює серця гордістю за Батьківщину та вселяє


 
 
 
День Незалежності — це свято, яке єднає всіх нас,
                                            сповнює серця гордістю за Батьківщину та вселяє
                                             віру в завтрашній день.
 
“Жінці для успішного працевлаштування необхідно бути активною, впевненою у власних професійних знаннях, конкурентоспроможною”, – розпочала семінар, присвячений до Дня незалежності України провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк. Мета заходу – допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості та ознайомити їх з додатковими соціальними гарантіями.
З такою метою 21 серпня 2013 року в Надвірнянському районному центрі зайнятості  відбувся семінар «Жінка на ринку праці». Під час семінару жінки активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися своїм досвідом та порадами.
Семінар проходив у невимушеній атмосфері. Профконсультант з безробітними обговорили питання: «Жінка. Кар’єра. Сім’я», «Жінка – діловий партнер», «Жінка і стрес», «Як захистити себе у сфері праці», «Робота жінки за кордоном: ризики сьогодення».
Присутні активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.  Не залишили осторонь уваги і питання законодавства про працю, яким закріплені гарантії трудових прав жінок.
Участь у заході взяли 11 осіб.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *