Семінар – навчання з міським, селищними та сільськими головами

  
24 вересня в залі засідань РДА відбувся семінар-навчання селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад району, участь у якому взяв заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Іван Степник.

  
24 вересня в залі засідань РДА відбувся семінар-навчання селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад району, участь у якому взяв заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Іван Степник.
В семінарі також взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.
Під час семінару-навчання військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського військового комісаріату Олександр Матьошко ознайомив присутніх з організацію проведення осіннього призову 2015 року на строкову військову службу в Збройних силах України.
Окрім того,  фахівцями надано  роз’яснення чинного законодавства з питань реалізації Закону  України  «Про військовий обов'язок і військову службу» задля забезпечення якісного виконання покладених обов’язків.
Підводячи підсумки розгляду даного питання, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук зазначив про необхідність злагодженої роботи усіх гілок влади та громадськості щодо проведення призову. 
Наступним важливим питанням, яке розглядалось на семінарі,було питання  про передачу об’єктів культури та дошкільних навчальних закладів в оперативне керування відділу освіти та культури райдержадміністрації  – доповідав  начальник фінансового управління райдержадміністрації Михайло Обідняк.  Крім того сільських, селищних голів ознайомлено  з проектом рішення про передачу в оперативне управління нерухомого майна комунальної власності територіальної громади ( села, селища, міста).
Про призначення житлових субсидій відповідно до спрощеного механізму та про санаторно-курортне лікування учасників АТО проінформував присутніх начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Іван Гурмак.
Міністерство соціальної політики та департамент соціальної політики ОДА надав протокольні доручення щодо проведення більш широкої інформаційно-роз’яснювальної кампанії із порядку надання житлових субсидій. У квітні-травні цього року спостерігався ажіотаж із подання заяв для отримання субсидій. Протягом літа потік істотно зменшився. З  наближенням опалювального періоду ми повинні активізувати  цю ділянку роботи – наголосив Іван Гурмак.
Зараз відбувається оздоровлення учасників бойових дій та АТО. Станом на 24 вересня документи в управління соціального захисту для санаторно-курортного лікування подали 13 учасників бойових дій та АТО,  з яких 4 перебувають на сході України. Оздоровлено 3 учасники АТО в санаторію «Говерлі»  надано 2 путівки в санаторій  «Орізонт»  та  «Карпатські зорі».   
Для отримання путівки цього річ необхідно стати на облік до управління соціального захисту та подати такі документи:
– заяву;
– медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о;
– копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
– документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Про роботу територіальних виборчих комісій доповідав голова окружної територіальної комісії Ярослав Лесюк.
Інформація про виконання громадських робіт –  озвучила начальник відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості населення  Ірина Ткач.   По кожному з розглянутих питань заступником голови райдержадміністрації прийняті відповідні рішення, визначено відповідальних та строки виконання завдань.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *