Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Сесія районної ради

   

   

14 липня відбулася сьома сесія Надвірнянської районної ради. Головував на засіданні голова районної ради Іван Гурмак. В роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз,депутати обласної ради Руслан Осташук та Михайло Ерстенюк, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, міський, селищні та сільські голови, ЗМІ та громадськість району. На порядок денний винесено майже 40 питань.
Перше питання порядку денного – «Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2015 № 51-2/2015 «Про районний бюджет на 2016 рік». Заслухавши начальника управління фінансів райдержадміністрації Михайла Обідняка, вирішили субвенцію, одержану з обласного бюджету на реалізацію програми розвитку освіти Івано-Франківщини, спрямувати відділу освіти райдержадміністрації за загальним фондом в сумі 70,0 тис. грн., спеціальним фондом у сумі 195,0 тис. грн. Також відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.202 №415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету» районній державній адміністрації здійснити розподіл резервного фонду районного бюджету для виплати одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування збитків, завданих стихією. Кошти для виплати матеріальної допомоги спрямувати до бюджетів відповідних рад.  

Сесією районної ради підтримано звернення щодо відновлення робіт Битків-Бабчинського нафтогазоконденсатного родовища до центральних органів влади. За словами заступника начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Романа Струтинського за 11 місяців 2016 року  фінансові втрати підприємства через закриття родовища становили близько 150 млн. грн. Якщо не вирішити цю проблему, то підприємство скоротить 100 своїх працівників. Також він наголосив про небезпеку загазованості населених пунктів Битків та Пасічна.

Про хід виконання депутатських запитів доповідав заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.  90% запитів знаходяться в процесі виконання. Невиконані запити перебувають на контролі відповідальних виконавців.  
Із інформацією  про поводження з твердими побутовими відходами на території району ознайомив начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Тарас Угринчук.
Збиранням та перевезенням твердих побутових відходів в районі займаються 4 комунальні підприємства, а саме:
– КП “Надвірнакомунсервіс”;
– КП “Сільекобуд”;
 – Комунальне підприємство Делятинської селищної ради;
 – Комунальне підприємство Ланчинської селищної ради, з якими органи місцевого самоврядування заключили угоди. На даний час вивіз сміття та його утилізація проводиться на полігонах  с. Рибне Тисменицького району, м. Богородчани та м. Коломия. 
Для вирішення складної ситуації у сфері поводження з побутовими відходами Надвірнянською міською радою знайдено та відведено земельну ділянку для будівництва полігону ТПВ зі сміттєсортувальною лінією в урочищі “Чобіток” у м. Надвірна. Даний проект пройшов комплексну державну будівельну експертизу. Надвірнянською міською радою проводилось два тендери щодо будівництва сміттєпереробної лінії.  Після першого переможця не визначено, другий не відбувся у зв’язку з невідповідністю заявниками заявлених вимог тендерної комісії. Депутатами рекомендовано міському, селищним та сільським головам розробити і затвердити правила благоустрою населених пунктів до 01.10. 2016 року, а також райдержадміністрації надати практичну допомогу в організації розроблення  даних  правил.
Наступним питання, яке розглянули, було  хід підготовки бюджетних установ району до опалювального сезону 2016-2017 рр. Сесією районної ради дано протокольне доручення підприємству «Іфкомсервіс-Надвірна» розробити графік щодо виконання робіт з підготовки до опалювального періоду та райдержадміністрації проконтролювати терміни їх виконання.
Н
ачальник відділу освіти РДА Степан Северилов проінформував присутніх про Положення про нагородження одноразовими стипендіями учнів – переможців та преміювання вчителів, які підготували учнів – переможців. Окрім того, затвердили нову редакцію Статуту комунального закладу «Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно- патріотичного виховання молоді».
Про відзнаки  Надвірнянської районної ради ознайомив депутатів заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук.
Також народними обранцями було внесено ряд змін до рішень районної ради та районних програм.

                                                                                                          

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *