Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Щодо забезпечення реалізації права громадян – членів родин, які втратили близьких, під час подій, що відбулися на Майдані, на безоплатне одержання земельних ділянок у власність

На виконання окремого доручення Голови Держземагетства України Сергія Рудика щодо забезпечення реалізації права громадян – членів родин, які втратили близьких, під час подій, що відбулися на Майдані, на безоплатне одержання земельних ділянок у власність із земель запасу сільськогосподарського призначення державної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених законом відділ Держземагентства у Надвірнянському районі інформує що на території Надвірнянського району оформляється у власність документація на земельну ділянку гр. Тимків Ганні Олександрівні, що проживає в с. Добротів, вул. Хмельницького, 8 площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами населеного пункту с. Красна Краснянської сільської ради.
Успішна реалізація ініціативи стане лише одним із кроків у напрямку вшанування й соціального піклування про сім’ї загиблих майданівців, які заплатили власним життям, борячись зі злочинним режимом Януковича.
Надання земельних ділянок сім’ям загиблих стане лише невеличкою лептою на знак вшанування їх героїчного чину. Сьогодні і держава, і місцева громада покликані належним чином подбати про соціальний захист і соціальне забезпечення таких сімей.
Аналогічні земельні ділянки одержать і родини учасників антитерористичної операції на Сході України. У зв’язку з цим на виконання  рішення колегії Держземагентства України та окремого доручення Голови Сергія Рудика головним управлінням Держземагенства  в  Івано-Франківській областірозпочало роботу щодо виділення земель державної власності для ведення особистого селянського господарства, за межами населених пунктів для військовослужбовців, які наразі героїчно боронять нашу державу та сім’ям загиблих земляків у ході антитерористичної операції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *