Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Школярі знайомляться з роботою податківців

       Не на останньому місці в роботі працівників органів Міндоходів є виховання податкової культури у майбутніх поколінь.

       Не на останньому місці в роботі працівників органів Міндоходів є виховання податкової культури у майбутніх поколінь.
Вчитель історії та правознавства Цуцилівського навчально-виховного комплексу Світлана Андрейчук на постійній основі проводить лекції на податкову тему з  залученням працівників податкової інспекції.
Цього разу вона разом із дев'ятикласниками завітала до ДПІ у Надвірнянському районі. Головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Марія Купчак провела екскурсію приміщенням інспекції, ознайомивши із роботою Центру обслуговування платників податків та охарактеризувавши функції структурних підрозділів.
Заключну частину уроку школярі провели в кабінеті начальника інспекції Василя Гнатюка. «Бути платником податків-це обов»язок кожного громадянина, зафіксовано в Конституції України.          Підручник «Основи податкових знань», дасть змогу формувати в учнів основи податкової грамотності та розуміння ними необхідності сплати податків для суспільства в цілому»,-відмітив очільник податкової інспекції району.
Наостанок, Світлана Андрейчук відмітила, що проводячи заняття безпосередньо із фахівцями міндоходів, учні вчаться свідомо здобувати знання про бюджетно-податкову політику держави та розуміти закони економічного розвитку вже сьогодні.
   На завершення зустрічі юні учасники отримали на згадку блокноти, календарі та ручки від філії СВЦ Міндоходів у Івано-Франківській області – редакції журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України»»  та гарне враження від цікавої розмови .

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *