Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шукати роботу теж треба вчитися

     Семінари – це один із заходів, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що до нас звертаються, активізація зусиль клієнтів у пошуку роботи.

     Семінари – це один із заходів, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що до нас звертаються, активізація зусиль клієнтів у пошуку роботи.

Молодь в усі часи вважалася найбільш вразливою категорією на ринку праці, а особливо — під час соціально-економічних криз. Серед причин такого становища називають недостатній професійний та життєвий досвід у молодої людини, не завжди повний рівень освіти та не цілком сформовані ціннісні орієнтири. Молода людина не завжди знає, чого вона прагне в житті, а іноді навіть просто не готова докладати максимум зусиль для досягнення цілі. 

Фахівці Надвірнянського районного центру зайнятості систематично проводять індивідуальні профконсультації та групові заходи. Під час спеціалізованих семінарів спеціалісти  навчають безробітних техніці пошуку роботи, вмінню спілкуватися з майбутнім роботодавцем під час співбесід, складати резюме, заповнювати різні документи. 

З цією метою 01 жовтня 2014 року відбувся тренінг-семінар на тему: «Особливості зайнятості молоді», на якому головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Уляна Півторанюк розповіла про основні моменти, які стосуються пошуку роботи.

Семінар проходив у невимушеній атмосфері спілкування, конструктивного діалогу між слухачами – тією категорією молодого покоління, яка потребує  посиленої уваги та допомоги. 

Фахівець наголосила, що переваги при працевлаштуванні надаються активній, мобільній молоді. Тобто, тим людям, які швидко адаптуються в суспільстві, мають належну освіту, володіють різними видами сучасної технології. В рамках проведення семінару було обговорено питання причин безробіття, їхнього подолання. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *