Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Соціальний захист учасників АТО – на особливому контролі керівництва облдержадміністрації

Про це під час звіту перед громадськістю Прикарпаття зазначив голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

«Сьогодні особлива увага керівництва області  надається питанням соціального захисту учасників антитерористичної операції та сімей, які втратили своїх рідних, під час виконання обов’язку – захищаючи країну від російського агресора на Сході держави, – наголосив очільник області. – Торік 22 сім’ї отримали кошти у сумі понад 12 мільйонів гривень на придбання житла із державного бюджету, а ще двом учасникам АТО придбано житло вартістю більше одного мільйона  гривень із обласного бюджету».

Важливою і дієвою, на думку Олега Гончарука,  є обласна програма підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту, учасників бойових дій.

Зазначимо, що у 2016 році дану програму профінансовано із обласного бюджету на суму 7,5 мільйонів гривень, що майже на 25% більше у порівнянні з попереднім роком.

«Саме завдяки обласній програмі вдалося надати матеріальну підтримку сімсот двадцяти семи  учасникам антитерористичної операції або їх сім’ям у сумі 6 мільйонів 400 тисяч гривень», – повідомив Олег Гончарук.

Слід також наголосити, що у порівнянні з аналогічними програми, які діють в інших областях, програма є однією із найбільш результативних. Це стало можливим завдяки спільній роботі з представниками Центру надання допомоги учасникам АТО та обласної асоціації.

Окрім того, майже трьохсот учасників АТО охоплено санаторно-курортним лікуванням, для двісті сімдесяти одного організовано сімейний відпочинок. 804 учасники АТО отримали земельні ділянки. Більше двох тисяч отримали дозвіл на виготовлення документації із землеустрою.

Очільник Прикарпаття підкреслив, що соціальний захист військовослужбовців і надалі залишатиметься одним із найважливіших пріоритетів роботи виконавчої влади області у 2017 році.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *