Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Статистика інформує

Індекс  споживчих  цін  у  серпні  2013  року

Індекс  споживчих  цін  у  серпні  2013  року
    Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, індекс  споживчих  цін  (ІСЦ)  у  серпні п.р. в Українісклав99,3%, за січень–серпень п.р. – 99,4%. В області індекс споживчих цін становив 99,6%, з початку року – 99,2%.
У  серпні п.р. у всіх регіонах країни  спостерігалось зниження споживчих цін від 1,3–0,6% у  Київській,  м.Севастополі, АР Крим, м.Київ, Луганській, Полтавській, Дніпропетровській, Одеській, Донецькій,  Закарпатській,  Сумській,  Харківській, Черкаській областях  до 0,5–0,2% у Миколаївській, Рівненській, Чернігівській, Вінницькій, Волинській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій, Тернопільській, Житомирській областях.
На споживчому ринку області у серпні п.р. знизились ціни на продукти харчування та безалкогольні напої на 0,9%. Найбільш суттєво (на 12,3% та 7,4%) подешевшали овочі та фрукти. На 0,8–0,1% знизилися ціни на сало, рибу та продукти з риби,олію соняшникову, продукти  переробки зернових. Водночас відчутно (на 11,7%)  зросли в ціні  яйця. Дорожчими стали рис, масло, м'ясо і м’ясопродукти, кисломолочна продукція, сири (на 1,5–0,3%).
Ріст цін на  алкогольні напої та тютюнові вироби на 0,7% зумовлений в першу  чергу підвищенням цін на тютюнові вироби на 1,2%.
Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші  види палива знизились  на 0,1%, що в основному пов’язано з зниженням цін на скраплений газ (на 1,8%).        
Зниження цін у сфері охорони здоров’я на 0,2% відбулося насамперед за рахунок подешевшання фармацевтичної продукції  на  0,4%.
Ціни  на  транспорт у цілому збільшилися на 0,1%, що в основному зумовлене зростанням вартості перевезень пасажирським залізничним транспортом  (на 3,2%). 
Знизились на 0,1% ціни на одяг і взуття  та у сфері відпочинку і культури. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *