Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Свято танцю в м. Надвірна


Сьогодні в Надвірній відбулося справжнє свято танцю. Свою майстерність демонстрували жителям району учасники дитячого зразкового ансамблю танцю "Горяночка" під орудою відомої в області та за межами держави Олени Здольник. 


Сьогодні в Надвірній відбулося справжнє свято танцю. Свою майстерність демонстрували жителям району учасники дитячого зразкового ансамблю танцю "Горяночка" під орудою відомої в області та за межами держави Олени Здольник. 
"За ініціативи Президента України В. Януковича 2013 рік проголошено Роком дитячої творчості. Тож в державі надається максимум сприяння розвитку дитячих аматорських колективів, різного роду гуртків та студій, надається сприяння діяльності музичних та художніх дитячих шкіл". Про це у своєму вітальному виступі наголосив голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук. "А дитяча "Горяночка" – яскравий приклад цьому", – сказав голова РДА. Його підтримав голова районної ради Василь Попович, який сказав: "Ці маленькі діти, може і не стануть професійними танцюристами, але ті уроки, які їм дала шановна Олена Здольник – залишаться на все життя". Зі словами подяки виступив голова Богородчанської РДА Богдан Нагорняк – який є головою батьківського комітету ансамблю "Горяночка".
Від райдержадміністрації та районної ради "Горяночка" отримала подарунок – синтезатор, комп'ютер та телевізор. Далі відбулося вражаюче танцювальне дійство – понад 220 діточок тішили переповнений майдан Шевченка своїм мистецтвом. У святі також взяли участь  народний танцювальний аматорський колектив "Візерунок", керівник Ольга Марченко та народна аматорська циркова студія "Веселка", керівник Галина Гресько. Майже три години тривав концерт і весь цей час вдячні глядачі аплодували дітям та їх наставникам. Бажаємо "Горяночці" та всім дитячим колективам подальших успіхів та творчої наснаги. 
 


 
Дитячий ансамбль танцю «Горяночка» було створено в 1985 році, а в 1987 р. було присвоєно почесне звання «зразковий».
Лауреат І ступеня ІХ, ХІ, ХІІ та XIV Міжнародних гуцульських фестивалів.
Лауреат І ступеня III Міжнародного фестивалю дитячого естрадного мистецтва «Зорепад 2004»  м. Коломия.
Лауреат IIступеня Першого фестивалю народного танцю ЛНАУ «Яблуневий цвіт».
Учасники міжнародних програм «Діти без кордонів» 2004-2009 р.р. м.Пруднік (Польща).
Ансамбль танцю «Горяночка» достойно презентував Україну на Міжнародному фестивалі національних меншин в м. Будапешт, Секешфегервар та м. Варполота (Угорщина) в 2010 році.
В ансамблі «Горяночка» понад 200 учасників. В репертуарі колективу танці різних регіонів України: Полісся, Буковини, Центральної України, Гуцульщини та танці записані в селах  Надвірнянського району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *