Світлана Онищук: «Активні парки» – це можливість подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку

На міському озері, що в обласному центрі, облаштували локацію «Активний парк» – один із проєктів, який входить до загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Його ключовою метою є зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і маленьких населених пунктів нашої області.

Вчора голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук із керівником апарату облдержадміністрації Іриною Тимчук побували в «Активному парку» та ознайомилися із його роботою.

«Спорт – це запорука нашого доброго самопочуття та здоров’я. Заняття фізичною культурою позитивно впивають на наш організм, покращують імунітет, що є надзвичайно важливим у боротьбі з різними хворобами. Тому вкрай важливо спонукати людей до занять спортом та створювати всі умови для облаштування спортивних локацій», – наголосила керівниця області.

За словами Світлани Онищук, «Активні парки» – це абсолютно безкоштовна можливість подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку. Тут є всі умови для тренування із використанням сучасного інвентаря. Все, що потрібно зробити людям – це прийти в один з «Активних парків», взяти з собою друзів, відсканувати QR код за допомогою мобільного телефону та вибрати відповідну програму тренувань.

Ознайомившись із роботою локації, керівники облдержадміністрації долучилися до тренувань спільно із вихованцями Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання та виконали комплекс занять на тренажерах.

Додамо, що загалом у цьому році передбачається відкриття понад 600 нових локацій по всій Україні, зокрема, планується облаштування «Активних парків» і у кожній прикарпатській громаді. До слова, наразі в області вже діють дві такі локації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *