Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тренінг

       27-28 травня в Івано-Франківській ОУНБ ім. І.Франка проходив тренінг „Дизайн бібліотеки: пошук свого образу” для директорів ЦБС та працівників Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи. Основою тренінгу став проект Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва, переможець конкурсу „Навчально-інноваційна бібліотека-2011” програми „Бібліоміст” „Вчимося створювати гармонію і успіх”.Від Надвірнянської ЦБС в тренінгу взяла участь директор Марта Кушнерчук та другий день – бібліотекар Тисменичанської філії Галина Кушнірчук.
    Тренерами були директор Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва Морозова Наталія Іванівна, заступник директора з наукової роботи та інформатизації Слотюк Галина Миколаївна, завідувач Інтернет-центром Біла Лариса Петрівна та Котловий Олександр Іванович, вінницький фітодизайнер, викладач Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури і туризму.
     Тема тренінгу надзвичайно актуальна, цікава і вперше розглядалась так глибоко. Учасники отримали нові знання, інформацію щодо основних напрямів розвитку дизайну в бібліотеках, організацію бібліотечного простору, нові бібліотечні меблі, вибір та значення кольорової гами, бібліотечне зонування та вимоги до них тощо.
      Також цікавими і корисними були практичні заняття „Зонуємо бібліотеку” – своєрідна 3-D гра, під час якої бібліотекарі змогли створити власний дизайн бібліотечної зони, використовуючи при цьому спеціальні професійні програми, практична вправа „Створюємо колірну ілюзію”, під час якої вчились правильно поєднувати кольори. Кожен пройшов тест Макса Люшера, з якого дізнався про себе.

Другий день тренінгу розпочався з презентації Наталії Морозової „Корпоративний стиль”. Учасники змогли ознайомитися з досвідом втілення елементів дизайну у Вінницькій ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва, ознайомилися з рекламною продукцією установи. Також було презентовано новий навчальний посібник “Бібліотечний дизайн: історія, розвиток, майбутнє”, авторами якого є доповідачі семінару-тренінгу.
     З великим захопленням спостерігали учасники тренінгу як вправно Олександр Котловий з рослин, бур»яну, трави, інших аксесуарів створював справжні шедеври-композиції під час майстер-класу та лекції-презентації „Фітодизайн у бібліотеці”.
     Висловлюємо вдячність колегам з Вінничини за надзвичайно цікавий, корисний тренінг, ОНУБ ім. І. Франка за сприяння в його проведенні.

Усім учасникам тренінгу були вручені сертифікати.

0_c7ea2_2cc2f66c_orig 0_c7ea6_b7f9402a_orig 0_c7ec5_1f7b742c_orig

0_c7ed1_f32034c3_orig 021 0_c86a6_1e9dcac3_orig

0_c86ab_c28bc93a_orig 022 026

029 043 049

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *