Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Гаврилівці відбулися громадські слухання щодо добровільного об’єднання громад

26 жовтня в селі Гаврилівка відбулися  громадські слухання щодо добровільного об’єднання сіл Гаврилівка, Парище та Середній Майдан з центром в селі Гаврилівка.

26 жовтня в селі Гаврилівка відбулися  громадські слухання щодо добровільного об’єднання сіл Гаврилівка, Парище та Середній Майдан з центром в селі Гаврилівка.
Участь в обговоренні взяли керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, радник голови РДА Тарас Олендій, народний депутат України Юрій Дерев’янко, депутати обласної та районної рад, сільські голови та активна громадськість краю.
Микола Кравчук та Тарас Олендій ознайомили присутніх з ходом децентралізації в районі про перспективні плани п’ятьох громад, які затверджені Кабінетом міністрів України. Також звернули увагу, що дане об’єднання є малоперспективним і не відповідає методології.
Народний депутат України розповів про хід добровільного об’єднання громад в Україні.  Окрім того, він повідомив, що можуть відбутися чергові вибори в нових об’єднаних громадах згідно перспективного плану затвердженого Кабінетом міністрів України. 
Сільський голова с. Парище довів до відома, що жителі села проти даного об’єднання. Аргументуючи тим, що центром громади має бути село Парище. 
В ході засідань присутні активно задавали запитання, оскільки ця тема болюча для кожного. Людей цікавило, як саме відбуватиметься об’єднання, якість надання соціальних послуг та фінансове забезпечення громади.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *