У Надвірній відкрили скейт-парк
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/10/%D0%A1%D0%BA%D0%B5%D0%B9%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D1%84%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B2-001-1.jpg)
В рамках реалізації обласного проекту «Будівництво майданчика нетрадиційного виду спорту» у міському парку імені Івана Франка відбулося відкриття скейт-парку. З вітаннями виступили заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко, голова районної ради Василь Попович та Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович. Зокрема, Роман Іваницький відзначив, що Надвірна з відкриттям цього скейт-парку подала хороший приклад Івано-Франківську та іншим містам і районним центрам нашої області. «Завдяки старанності міської та районної влад змінюється в позитивну сторону вигляд наших шкіл, садочків, ФАПів і міського парку».
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/10/%D0%A1%D0%BA%D0%B5%D0%B9%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D1%84%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B2-017-1.jpg)
Перший заступник голови РДА Володимир Калічко зазначив: «Скейт-парк відкрили для молоді Надвірної, яка зможе тут відпочивати і проводити свій час». Міський голова Зіновій Андрійович виступив із історичною довідкою про втілення в життя обласного проекту та висловив щиру вдячність представникам різних гілок влади, міським депутатам та підприємцям. Благословили свято священики УПЦ КП та УГКЦ, а вихованці райцентру дитячої творчості подарували пісенні виступи численним глядачам. На завершення свята надвірнянська молодь показала свою майстерність із катання на велосипедах, роликах та скейтбордах та показала численні трюки.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/10/%D0%A1%D0%BA%D0%B5%D0%B9%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D1%84%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B2-001-1.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/10/%D0%A1%D0%BA%D0%B5%D0%B9%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D1%84%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B2-012-1.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/10/%D0%A1%D0%BA%D0%B5%D0%B9%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D1%84%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B2-017-1.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/10/%D0%A1%D0%BA%D0%B5%D0%B9%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA-%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D1%84%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B2-008.jpg)
0 Коментарі