Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній відзначили День Конституції

  

  
       Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить день «молодих» свят сучасної України. Це День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.
      Це свято – символ національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої Батьківщини  надвірнянці розпочали в районному будинку культури виконанням державного Гімну України. Продовжились урочистості покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку та до пам’ятної стели героям Небесної сотні. З  історичною довідкою виступив Володимир Свягла.  Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Небесної сотні та українських військових, які віддали своє життя за Україну в ході проведення АТО.
      З вітальними словами з нагоди 19-ї річниці Конституції до присутніх звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Тодорук, заступник голови районної ради Іван  Степник і міський голова Зіновій Андрійович.
  «Конституція держави повинна бути такою, щоб не порушувати Конституцію громадянина. І я глибоко переконаний, що в розрізі сучасних подій зміни до Конституції стануть втіленням неухильного прагнення Українського народу до розвитку демократичних засад, всебічного захисту прав та свобод громадянина, інтеграції до європейського співтовариства, а також  децентралізації влади, тобто надання широких повноважень місцевим громадам. Вірю, що конституційний процес сприятиме підвищенню якості життя громадян, злагоді та порозумінню в суспільстві» – зазначив Іван Тодорук.
        З рук очільників району спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради за активну громадську позицію, патріотизм і мужність виявлені при виконанні військового обов’язку по захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня Конституції нагороджено поранених учасників АТО: Левицького Ярослава Миколайовича, Мельничука Любомира Ярославовича, Капланчука Миколу Валерійовича, Андрейчука Петра Дмитровича, Олеськіва Любомира Володимировича. Також їм вручено грошову допомогу.
 
    Окрім цього заступники голови РДА Іван Тодорук та Богдан Зеленчук за високі спортивні досягнення у 2015 році та з нагоди відзначення в районі Дня Конституції та Дня молоді нагородили грамотами та преміювали Олену Сайко – срібну призерку І Європейських ігор з боротьби самбо і Василя Іваночка – чемпіона України з легкої атлетики серед юніорів.
 
       Завершилися урочистості святковим концертом провідних  творчих колективів району.
        Вітаємо громаду Надвірнянщини з Днем Конституції України!
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *