У профільному департаменті ОДА розглянуто питання наповнення місцевих бюджетів та роботу фінустанов в умовах завершення децентралізації

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич провела нараду з керівниками фінансових служб райдержадміністрацій та міст обласного значення.

На нараді розглядалися питання наповнення місцевих бюджетів області до кінця 2020 року, стану виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, формування місцевих бюджетів на 2021 рік та робота фінансових структур в умовах завершення процесу децентралізації влади.

Зокрема, Ірина Мацькевич звернула особливу увагу начальників фінансових служб на подальше працевлаштування їх колег по службі. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 17.09.2020 року № 907-ІХ в усіх територіальних громадах повинні бути створені фінансові органи з правом юридичної особи. Оскільки на фінансові органи покладаються повноваження зі складання, виконання місцевих бюджетів, контролю за витрачанням фінансових ресурсів розпорядниками бюджетних коштів, а також інші функції, пов’язані з управлінням коштами місцевого бюджету, на посади фахівців фінансових служб територіальних громад повинні бути запрошені досвідчені фінансисти з відповідними навиками і досвідом роботи, що дасть можливість забезпечити фінансову стабільність місцевих бюджетів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *