Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

УКРАЇНА-ІРЛАНДІЯ

    
  

    
  
З 29 квітня по 02 травня 2016 року, на Велекодні свята, Надвірнянщина приймала гостей з далекої Ірландії. 16 боксерів збірної Ірландії з боксу ознайомились з культурою краю, відвідали музеї Історії Надвірнянщини та Нафтопромислів Галичини. Також один з днів провели на мальовничому курорті “Буковель”.

       

А в неділю 01 травня у спорткомплексі ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття” відбулася матчева зустріч з боксу Україна-Ірландія. Одинадцять боїв у різних вагових категоріях і перемога за господарями: 5 на користь наших боксерів, 3 перемоги за Ірландцями та 3 нічиї.

   

На спортивне свято завітали організатори, спонсори, гості та жителі нашого міста. Спортсменів привітали та нагороджували: начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович.

Виступи надвірнянських народних аматорських колективів “Аркан” та “Шовкова косиця”, які відкрили захід, стали для іноземних гостів колоритним дійством і презинтували район показавши всю багатість та збереження традицій українського народу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *