Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Уряд зробить адмінпослуги доступними навіть для жителів віддалених сіл

 

 
Уряд ставить собі мету полегшити доступ населення і підприємств до адміністративних послуг на території всієї країни. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов під час церемонії підписання Меморандуму про співпрацю між Державною реєстраційною службою України і «Укрпоштою».
«Це підписання – дуже важлива подія. Мета – спростити доступ громадян до адміністративних послугах: таких як реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, проставлення апостиля на офіційних документах та реєстрація майнових прав», – зазначив Сергій Арбузов.
Він заявив, що тепер у громадян України, чи то в мегаполісі, чи в маленькому селі, буде можливість звернутися в «Укрпошту» і здати пакет документів для передачі в реєстраційну службу, а потім вже отримати пакет документів прямо на свою домашню адресу.
«Реалізація цього проекту відбувається в рамках програми економічних реформ Президента Віктора Януковича. Упевнений, що нововведення буде дуже корисним. І наші громадяни зможуть відчути на собі турботу держави про їх вільний час і кошти. Сподіваюся, вже через кілька місяців ми отримаємо від людей зворотний зв'язок – як ця подія вплинула на їхнє життя», – додав СергійАрбузов.
Своїми підписами під Меморандумом закріпили офіційні наміри про партнерство в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Костянтин Кривенко та Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.
Підписаний Меморандум має на меті спростити процедуру надання адміністративних послуг для споживачів на всій території України, закріпити прозорість процедури і легкість отримання результату.
У мінімальний базовий перелік послуг будуть входити: державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; проставлення апостиля на офіційних документах, державна реєстрація друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності; державна реєстрація прав на нерухоме майно та надання інформації з Державного реєстру прав на нерухоме майно.
Старт проекту планується в 4 кварталі 2013 року. Таким чином, до кінця року громадяни зможуть отримати доступ до адміністративних послуг Укрдержреєстра у відділеннях поштового зв'язку на всій території країни.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *