Урочистості до Дня міліції
20 грудня 2013 року у районному відділі внутрішніх справ РВ УМВС України в Івано-Франківській області відбулися урочистості, приурочені Дню міліції. Привітати міліціонерів Надвірнянщини з нагоди професійного свята прийшли голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук, голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович та керівники правоохоронних органів.
Зараз, як і завжди, працівники міліції стоять на захисті законних інтересів держави та громадян. Я переконаний у тому, що мир та спокій у суспільстві залежить від професіоналізму, компетентності та людяності кожного з вас, – зазначив Юрій Касіянчук– Щиро бажаю, аби ваша служба була спокійною. Міцного здоров’я, добробуту і благополуччя вам та вашим рідним. ![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%9D%D0%93%D0%92%D0%A3-003.jpg)
Кращих працівників органів внутрішніх справ було відзначено грамотами і подяками райдержадміністрації та райради, а також міської ради. Чимало відзнак своїм підлеглим вручив і начальник райвідділу Іван Кавінський.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%9D%D0%93%D0%92%D0%A3-0071.jpg)
Зараз, як і завжди, працівники міліції стоять на захисті законних інтересів держави та громадян. Я переконаний у тому, що мир та спокій у суспільстві залежить від професіоналізму, компетентності та людяності кожного з вас, – зазначив Юрій Касіянчук– Щиро бажаю, аби ваша служба була спокійною. Міцного здоров’я, добробуту і благополуччя вам та вашим рідним.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%9D%D0%93%D0%92%D0%A3-003.jpg)
Кращих працівників органів внутрішніх справ було відзначено грамотами і подяками райдержадміністрації та райради, а також міської ради. Чимало відзнак своїм підлеглим вручив і начальник райвідділу Іван Кавінський.
0 Коментарі