Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківську 10 жовтня відкриють Центр допомоги учасникам антитерористичної операції


Про це розповів голова облдержадміністрації під час зустрічі з представниками засобів масової інформації.


Про це розповів голова облдержадміністрації під час зустрічі з представниками засобів масової інформації.

Так, відповідно до Указу Президента України № 570,  облдержадміністрацією підготовлено розпорядження щодо створення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Його розташують на базі Єдиного інформаційного центру, який уже понад півроку діє в приміщенні департаменту соціальної політики.

«Для зручності військовослужбовців ми обладнали додаткові приміщення та робочі місця. Ми повинні максимально врахувати інтереси демобілізованих, тому там працюватимуть спеціалісти з різних сфер та найактивніших волонтерських організацій», – розповів Олег Гончарук.

Керівник області пояснив, що якість надання послуг Центром допомоги учасникам антитерористичної операції знаходитиметься під постійним контролем керівництва облдержадміністрації.

«Важливо, що діяльність Центру ми будемо постійно моніторити, оцінювати його роботу, вносити корективи для забезпечення максимальної ефективності. – зазначив Олег Гончарук – Центр має охопити всіх без винятку демобілізованих захисників Вітчизни. Наше завдання – дійти до кожної родини!». 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *