В Надвірній вітали з ювілеєм ветерана УПА
90-річчя – таку поважну дату відсвяткував Кисляк Іван Миколайович, мешканець с. Молодків. Привітання ювіляра відбулось під час чергового засідання Надвірнянського районного проводу Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. Генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки. Привітали іменинника голова проводу братства ОУН-УПА Тарас Олендій спільно з братчиками та заступником керівника апарату райдержадміністрації, начальником інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарасом Дем’янчуком.
Важка доля випала на життєвий шлях Івана Миколайовича. Три роки прожив у Німеччині, де займався господаркою та допомагав полоненим харчами. 2 рази невдало тікав на Україну. У 23 віці Іван залишився круглим сиротою. Фашистські загарбники спалили його будинок разом з батьками, 2 братами та 2 сестрами. Івану Миколайовичу, пораненому в ногу, пощастило врятуватись. Одружився. Дружина подарувала Івану четверо синів. 45 років працював на нафтовому промислі. Протягом життя поховав двох синів і дружину. Подолавши усі негаразди, він знайшов в собі сили жити далі і працювати.
На адресу ювіляра прозвучали теплі слова, побажання міцного здоров'я, довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.
Представник райдержадміністрації подякував імениннику за відданість ідеалам незалежної Української держави, плідну громадську діяльність та привітав з 90-річчям з Дня народження.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/04/%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D0%B8%D1%81%D0%BB%D1%8F%D0%BA-009.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/04/%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D0%B8%D1%81%D0%BB%D1%8F%D0%BA-006.jpg)
Важка доля випала на життєвий шлях Івана Миколайовича. Три роки прожив у Німеччині, де займався господаркою та допомагав полоненим харчами. 2 рази невдало тікав на Україну. У 23 віці Іван залишився круглим сиротою. Фашистські загарбники спалили його будинок разом з батьками, 2 братами та 2 сестрами. Івану Миколайовичу, пораненому в ногу, пощастило врятуватись. Одружився. Дружина подарувала Івану четверо синів. 45 років працював на нафтовому промислі. Протягом життя поховав двох синів і дружину. Подолавши усі негаразди, він знайшов в собі сили жити далі і працювати.
На адресу ювіляра прозвучали теплі слова, побажання міцного здоров'я, довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.
Представник райдержадміністрації подякував імениннику за відданість ідеалам незалежної Української держави, плідну громадську діяльність та привітав з 90-річчям з Дня народження.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/04/%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D0%B8%D1%81%D0%BB%D1%8F%D0%BA-002.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/04/%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D0%9A%D0%B8%D1%81%D0%BB%D1%8F%D0%BA-009.jpg)
0 Коментарі