Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В райдержадміністрації відбулася нарада з питань часткової мобілізації

            23 липня під головуванням голови райдержадміністрації Михайла Іваночка відбулася  нарада за участю заступників голови райдержадміністрації, міського, сільських, селищних голів та керівників правоохоронних органів району. Згідно Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607 «Про часткову мобілізацію» головне питання порядку денного-часткова мобілізація осіб призивного віку з числа жителів нашого району. З даного питання виступив заступник військового комісара Іван Шликов, який провів роз’яснювальну роботу щодо дій призовників в умовах мобілізації.  «Ми маємо скоординувати роботу таким чином, щоб, у разі необхідності, захистити наших краян, забезпечити їх усім необхідним.В умовах агресії можна вистояти тільки об‘єднавши спільні зусилля громади» – зазначив під час наради Михайло Іваночко.
          Також обговорювались питання про осіб, які тимчасово прибули з південно-східних областей та АР Крим  до Надвірнянського району на проживання та про перевірки, які  проводять правоохоронні органи.
    «Необхідно провести роз’яснювальну роботу з населенням щодо співпраці з правоохоронними органами у разі виявлення підозрілих осіб», – повідомляє очільник району.
    На завершення наради Михайло Іваночко звернувся з проханням до присутніх працювати скрупульозно, злагоджено, оперативно, прозоро та  дотримуватись чинного законодавства.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *