Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Зеленій та Бистриці завершили реалізацію ПРООН проектів

  

26 квітня заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук з робочою поїздкою відвідав населені пункти Зелена та Бистриця, де оглянув хід виконання програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік .

  

26 квітня заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук з робочою поїздкою відвідав населені пункти Зелена та Бистриця, де оглянув хід виконання програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік .
Під час зустрічі з керівництвом Зеленської ЗОШ I-ІІІ ст. обговорили завершення реалізації мікропроекту ЄС ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" – Іноваційно-енергоефективні заходи (встановлення піролізного  котла та системи опалення, заміна вікон, утеплення стелі в приміщенні спортивного залу Зеленської ЗОШ I-ІІІ ст.).

  
Богдан Зеленчук зауважив, що у складний час, спільними зусиллями вдається реалізувати проекти у освітній галузі, більшість яких пов’язані з енергоефективністю та енергозбереженням. Радує підтримка з боку сільських голів та їхніх громад, котрі допомагають  реалізовувати заплановане.
Посадовець, спільно з начальниками відділів освіти і молоді та спорту райдержадміністрації, передав вчителю фізичної культури Зеленської ЗОШ I-ІІІ ст. футбольні м'ячі.

  
Варто зазначити, що під час відвідин Зеленської ЗОШ I-ІІІ ст. заступник голови райдержадміністрації став свідком цікавого дійства – проведення Шекспірівського свята, на якому учні школи продемонстрували свої знання з англійської мови.
В селі Зелена, урочище Джурджі оглянуто хід проведення ремонтних робіт по влаштуванню моста, який встановлюється за кошти районного та місцевого бюджетів.
Відвідав Богдан Зеленчук ДНЗ "Гуцулочка" в с. Бистриця, де проведено роботи із перекриття даху.
Побував заступник і в Бистрицькій ЗОШ І-ІІІ  ст., де спільно з сільським головою Ганною Гав'юк та начальником відділу освіти райдержадміністрації Степаном Севериловим вручив комп’ютери. Під час робочої зустрічі  обговорено проблемні питання навчального закладу та шляхи їх вирішення, акцентовано увагу на необхідності зміцнення матеріально-технічної бази. 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *