Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Велике будівництво” на Надвірнянщині: новий корпус школи і спортзал у Делятині

У межах робочої поїздки Івано-Франківщиною об’єкти «Великого будівництва» відвідали народні депутати України Василь Вірастюк та Олександр Корнієнко. За участі заступника голови райдержадміністрації Лесі Свідрак, керівника апарату Миколи Кравчука, голови Делятинської ТГ Богдана Клим’юка, старости Чорного Потоку Василя Шовгенюка, підрядника виконання робіт ТОВ “ПРОМБУДСЕРВІС-КОСІВ” Михайла Коцаби.
У Делятиській громаді Надвірнянського району будується новий навчальний корпус та спортивний зал Делятинського ліцею №1. Кошторисна вартість об’єкту становить більше 34 млн. гри. Будувати навчальний корпус та спортзал почали у 2019 році. У 2020 році проєкт з будівництва школи був включений у загальнонаціональну програму «Велике будівництво».
В новозбудованому корпусі будуть навчальні класи для учнів молодшого віку, в яких навчатиметься 365 школярів.
Здати в експлуатацію об’єкт планують восени цього року. Будівництво обійдеться державі у 21 млн грн.
«Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» діти зможуть навчатися у кращих умовах: у сучасних просторих, комфортних кабінетах. Тут буде новий корпус для молодших класів і професійна спортивна зала. Маємо змогу втілювати такі плани в життя», –зазначив народний депутат на 87-му окрузі Василь Вірастюк.

Крім того, парламентарі відвідали будівництво школи у селі Чорний Потік, що також входить до складу Делятинської громади.
У 2012 році виготовлена проектно-кошторисна документація, а у 2015 році розпочато будівництво. У новому навчальному закладі розміщується 14 класів. Наразі тут підведені всі комунікації, встановлено енергозберігаючі вікна та двері, утеплили фасад будівлі. Ведуться внутрішні роботи. Проте через брак коштів будівництво нового сучасного корпусу досі не завершене.

У 2021 році проєкт з будівництва школи був включений в Урядову програму “Спроможна школа для кращих результатів” – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. На завершення будівництва потрібно фінансування в обсязі більше 20 млн.грн.
«Важливо, як для влади так і для мешканців територіальної громади мати нове приміщення школи. Усі чекають нового навчального закладу – школярі, батьки та вчителі», – говорить Богдан Клим’юк.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *