Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася нарада щодо забезпечення вимог законодавства з питань підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року

  

  
17 січня під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Кеніза та голови районної ради Івана Гурмака відбулася нарада щодо забезпечення вимог законодавства з питань підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року. Участь в нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, начальники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації та бухгалтери.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк зазначив, що потрібно забезпечити виконання рішення Уряду про встановлення мінімальної заробітної плати на рівні 3200 грн. та не допустити зрівнялівки у заробітній платі для працівників різної кваліфікації.
Крім того обговорили нарахування гірських, виплати за інтенсивність та  доплату за роботу в шкідливих умовах.
Богдан Зеленчук детально зупинився на постанові КМУ від 14.12.2016 № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови КМУ від 30.08. 2002 № 1298, що стосуються виплати мінімальної заробітної плати. За його словами, найбільша складність на даний час полягає в тому, що відсутнє офіційне тлумачення законодавства про оплату праці від Мінсоцполітики, тому іноді дуже важко віднайти правильні шляхи вирішення тих чи інших проблем, що постають у зв’язку із впровадженням цих нормативних актів. Також посадовець проаналізував наявність в районі фінансового ресурсу для виплати мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *