Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася презентація журналу “Перевал”

«Борітеся – поборете!» – під таким девізом оновлена редколегія накладом 1500 примірників видала тематичний випуск (1-2 число) всеукраїнського літературно-художнього і громадсько-політичного журналу «Перевал», присвяченого 200-літтю з дня народження Кобзаря. В журналі представлено літературно-художні твори, наукові дослідження, публіцистику, прозу, поезію, роздуми митців і вчених краю нашого та Шевченкового, а також матеріали, надані згромадженнями української спільноти в світі. Про це говорив головний редактор журналу Ярослав Ткачівський під час презентації «Перевалу» у Надвірній, а також детально розповів про розділи часопису, авторів та плани на майбутнє.
Голова райдержадміністрації Михайло Іваночко взяв участь в презентації, привітав редакцію з випуском часопису та, у своєму виступі, підкреслив у своєму виступі значущість постаті
Т. Шевченка, твори якого і сьогодні актуальні, пророчі, надихають на боротьбу.
Голова обласної організації НСПУ Євген Баран зауважив, що цей журнал видано на пошану пам'яті великого українця, Пророка, духовного батька нації в рік його ювілею, але він буде актуальним завжди.
Кореспондент газети «Галичина», літературний редактор журналу Іван Гаврилович розповів про працю над створенням журналу, прочитав власні поезії, які увійшли в часопис.
Директор ЦБС Марта Кушнерчук відзначила, що серед авторів журналу є і надвірнянці – Нестор Чир (поезія) та Галина Христан (новели); журнал – великий творчий успіх редакційної колегії та загалом авторів.
З журналом можна ознайомитись у краєзнавчому відділі центральної районної бібліотеки, а також у сільських філіях.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *