Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася розширена нарада щодо готовності до зими бюджетної сфери міста і району

  

  

04 жовтня під керівництвом  голови райдержадміністрації Олександра Кеніза відбулася робоча нарада з питань підготовки і роботи об’єктів паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства до опалювального періоду. За участю голови районної ради Івана Гурмака, заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, першого заступника міського голови Олега Йосипенка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та представників енергопостачальних кампаній.
Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз підписав розпорядження про початок опалювального сезону. Згідно даного розпорядження, рекомендовано  підприємствам, організаціям та установам, на балансі яких знаходяться котельні, розпочати опалювальний сезон 2016/2017 року раніше, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8 градусів тепла.
Під час заходу кожен із запрошених керівників прозвітував про виконану роботу та проблеми, які необхідно вирішити до початку опалювального сезону.
Також під час засідання обговорили питання готовності підприємств теплової енергетики та об’єктів соціальної сфери надавати теплоносії до бюджетних установ та організацій району. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *