Відбулось засідання оргкомітету щодо децентралізації влади

    Триває обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. 16 вересня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови районного організаційного комітету з проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та опрацювання пропозицій, що надходитимуть під час обговорення Андрія Крицького відбулося засідання оргкомітету.
На початку роботи Андрій Крицький ознайомив присутніх з ходом обговорення децентралізації влади в Надвірнянському районі. Він також відзначив необхідність продовження широкого обговорення  документів в колективах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та формування пропозицій і зауважень до них. 
        Свої пропозиції висловив сільський голова  с. Молодків Василь Кисляк, з обговорення змін до Конституції України, які стосуються районного рівня.
Учасники засідання дійшли згоди, що Україна повинна рухатися до Європейського Союзу, відповідно запропонована реформа є нагальною і необхідною.
     Загалом за підсумками засідання було вирішено рекомендувати всім відповідальним керівникам провести у своїх колективах обговорення питання конституційної реформи та на основі цього сформувати свої пропозиції й зауваження до проекту. Крім того, голова оргкомітету Андрій Крицький відзначив важливість роботи голів сільських рад та місцевих депутатів в напрямку залучення широких кіл громадськості до цього процесу.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *