Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

  
  

  
  
У середу, 9 листопада, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в районному будинку культури відбулися урочисті заходи. Привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва Надвірнянщини з професійним святом заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович та начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Зварчук.
«Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва. Ви ті люди, які мають почесну місію – зберегти і пронести крізь віка наші святині. Перед нами сьогодні стоїть нелегкий виклик і почати цю почесну місію потрібно саме з відновлення цінностей», – зазначив Богдан Зеленчук.
Представники влади відзначили грамотами районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну творчу діяльність, особистий вагомий внесок у розвиток національної культури, збереження українських традицій та історичної спадщини і з нагоди відзначення професійного свята найкращим працівникам району.
В рамках святкування відбулася вистава «Буна» Народного  аматорського театру Вижницького РБКТД.  

  
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *