Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся семінар-навчання з питань енергозбереження та енергоефективності

В облдержадміністрації відбувся семінар-навчання з актуальних питань у сфері енергозбереження та енергоефективності для представників РДА, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, структурних підрозділів ОДА та бюджетних установ.
Під час заходу, було презентовано актуальний стан у сфері енергозбереження та відновлюваної енергетики в області. Особливу увагу присутніх акцентували на закупівлі електроенергії в умовах вільного ринку. Також, обговорили підходи для вирішення проблемних питань, зокрема необхідності фінансування програм підтримки населення у впровадженні енергоефективних заходів та проведенні сертифікації енергетичної ефективності будівель органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та бюджетних установ.

Перед учасниками виступили: Людмила Петришин, начальника відділу енергозбереження та енергоефективності управління інфраструктури департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, Надія Мандзин, провідний інженер групи з публічних закупівель ТОВ «Прикарпатенерготрейд», Антон Медвідь, провідний інженер групи з публічних закупівель ТОВ “Прикарпатенерготрейд”, Владислав Тимошенко, регіональний консультант у Івано-Франківській області Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Олександру Лонюку, заступнику директора Івано-Франківської обласної дирекції АБ «Укргазбанк», Леся Попелюх, координатора ПРООН з цілей сталого розвитку в Івано-Франківській області, Володимир Штогрин, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Рогатинської РДА.

У зв’язку з цим, необхідно вжити заходів на місцевому рівні щодо сертифікації енерг

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *