Відбувся заключний тренінг щодо опанування працівниками служби зайнятості функцій кар’єрного радника

3 травня в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості відбувся п’ятий заключний тренінг щодо опанування функцій кар’єрного радника.
Захід проводився в рамках впровадження інституту кар’єрних радників для фахівців Івано-Франківського міського центру зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

«Кар‘єрні радники насамперед покликані надавати послуги та нести відповідальність за сприяння у працевлаштуванні, виходячи з інтересів клієнта. При наданні послуг кар’єрний радник повинен бути ланкою між клієнтом та потенційним роботодавцем. Тому ключовим показником ефективності їх роботи є швидкість та якість працевлаштування особи», – зазначив директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Метою тренінгу було відпрацювання вмінь і навичок отримання та надання інформацій, встановлення контакту та ефективної комунікації з клієнтом, відпрацювання комунікативних вмінь і навичок кар’єрних радників у процесі проведення поглибленого профілювання та підбору індивідуальних послуг для клієнтів, відпрацювання технік внутрішньо організаційної комунікації та надання послуг кар’єрним радником у конкретних робочих ситуаціях.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Ігор Сливінський, заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Галина Бакай та фахівець з питань зайнятості І категорії Христина Ріпа дали практичні поради для компетентного, а головне -ефективного спілкування відповідальних фахівців із шукачами роботи.

На конкретних прикладах за допомогою рольових ігор та ситуаційних завдань учасники тренінгу розглянули можливі варіанти та алгоритми дій щодо складання індивідуального плану надання послуг та індивідуального плану працевлаштування, відповідно до профільних груп.

Впровадження посади кар’єрного радника у службі зайнятості – це зміна підходу до роботи задля покращення сервісного обслуговування шукачів роботи та безробітних.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *