Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкриття дитячого садочка в с. Красна


     В селі Красна відбулася історична подія – було освячено приміщення новозбудованого дитячого садочка. 


     В селі Красна відбулася історична подія – було освячено приміщення новозбудованого дитячого садочка. 
Справа в тому, що на даний час приміщення садка "Дзвіночок" вміщує тільки 54 дитини, а потреба села становить 140.  Тому гостро стояло питання щодо будівництва нового приміщення. В цей час в селі пустував будинок колишнього ФАПу. Проте він був у такому стані, що більшість громади вважала за краще його продати, а ніж проводити реконструкцію. Іншої думки був сільський голова Зальнюк Василь Ярославович.  Саме завдяки його наполегливості та ентузіазму, вмінню згуртувати навколо себе людей і отримало село цей садок. Завдяки сприянню голови райдержадміністрації В. Калічка з районного бюджету громада села отримала субвенцію в сумі 30 тис. грн. З бюджету розвитку села виділено 12 тис. грн. на придбання вікон та дверей та 30 тис. грн. на закупівлю покрівлі.
Всі роботи були проведені силами громади: добудовано приміщення їдальні, гардеробу, кухні, туалету, котельні, розширено приміщення другого поверху, перекрито дах, утеплено пінопластом стіни, поштукатурено і пофарбовано стіни, встановлено вікна і двері, проведено опалення, каналізацію і водопостачання, покладено підлогу, замінено електропроводку та зроблено сантехніку, стіни оббито вагонкою і на другий поверх встановлено сходи, та ще зроблено багато роботи для того, щоб після Різдвяних свят садочок зміг прийняти дітей.
 Освячуючи приміщення о. Іван Бойко сказав, що йому приємно бачити, як спільна мета об'єднала громаду. Голова райдержадміністрації Володимир Калічко сказав, що приємно допомагати тій громаді, яка сама ініціює добру справу, а не чекає, що допомоги зі сторони.
Зараз в дитячому закладі для ігор, сну та харчування дітей оформлено 6 кімнат та всі необхідні технічні приміщення. Планується, що садочок зможе прийняти від 35 до 40 дітей.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *