Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2003, 2004-2005 р.н. приурочений «Дню пам’яті та примирення»

  

  
З метою пропаганди здорового способу життя в рамках реалізації Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відділом молоді та спорту райдержадміністрації було організовано та проведено у спорткомплексі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2003, 2004-2005 р.н. приурочений «Дню пам’яті та примирення». У змаганнях взяли участь команди 2003 р.н.: Надвірнянської ЗОШ №1, Івано-Франківської ДЮСШ №2, Чорноославської ЗОШ, Тлумацької ДЮСШ та Богородчанської ДЮСШ; команди 2004-2005 р.н.: Надвірнянської ЗОШ №1, Івано-Франківської ДЮСШ №2 та Тлумацької ДЮСШ.

Команди привітали голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, який наголосив про перспективний розвиток командних видів спорту у районі, директор спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Тарас Вінтоняк, головний спеціаліст відділу молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Грицюк та головний суддя Богдан Пинчук.

За підсумками турніру переможцями стали команди 2003 р.н.: І-ше місце    –  Івано-Франківська ДЮСШ №2, ІІ-ге місце – Надвірнянська ЗОШ №1 та ІІІ-тє місце – Богородчанська ДЮСШ. У змаганнях серед дівчат 2004-2005 р.н. в напруженій боротьбі І-ше місце – вибороли учні Надвірнянської ЗОШ №1, ІІ-ге місце – Тлумацька ДЮСШ та ІІІ-тє – місце Івано-Франківська ДЮСШ №2.

Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами Надвірнянської райдержадміністрації та районної ради і волейбольними м’ячами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *