Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначення 22-ї річниці Дня незалежності України


        24 серпня в місті Надвірна урочисто відзначали на майдані Тараса Шевченка 22-ї річницю Дня незалежності України. Урочиста частина розпочалася під звуки Державного Гімну України, який прозвучав у виконанні народного самодіяльного духового оркестру РБК.


        24 серпня в місті Надвірна урочисто відзначали на майдані Тараса Шевченка 22-ї річницю Дня незалежності України. Урочиста частина розпочалася під звуки Державного Гімну України, який прозвучав у виконанні народного самодіяльного духового оркестру РБК.
Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко спільно з заступником голови районної ради Іваном Степником та міським головою Зіновієм Андрійовичем урочисто поклали вінки та квіти до пам’ятника  Тараса Шевченка, також вінкиі квіти поклали до Могили Борцям за волю України, символічного каменя Борцям за волю України, пам'ятника визволителям України, меморальним дошкам Славі Стецько та родині Свідруків.
Всі присутні могли спостерігати за урочистою святковою ходою, участь у якій взяли  ветерани ОУН-УПА, Ветерани Великої Вітчизняної війни, працівники ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" трудовий колектив НГВУ "Надвірнанафтогаз" ПАТ "Укрнафта», представники галузі охорони здоров’я, освітяни, працівники Надвірнянського районного відділу управління МНС України в Івано-Франківській області, працівники Надвірнянського районного відділу УМВС України в Івано-Франківській області, працівники державної податкової інспекції в Надвірнянському районі, райдержадміністрації, районної, міської рад та представники інших трудових колективів району.
Вітаючи всіх присутніх із Днем Незалежності, Володимир Калічко, зазначив: «Цей день, що знаменував собою завершення багатовікових змагань  українського народу  за власну свободу, став головним національним святом. Сьогодні  ми дякуємо всім тим керівникам політичних партій та громадським організаціям, громадським діячам,  які своєю особистою небайдужою поведінкою крок за кроком утверджували високу національну ідею, закладену в основі незалежності нашої Держави, а також всім керівникам організацій, установ та підприємств, керівникам органів місцевого самоврядування, які успішно реалізовували Програми соціально-економічного розвитку держави та району».
Також висловили свої привітання та побажання громадськості району та всім присутнім на майдані Іван Степник та Зіновій Андрійович. Відбулося нагородження почесних та спільних грамот ОДА, обласної ради, грамоти РДА та районної ради. Вручили медаль «За заслуги перед Надвірнянщиною» депутату районної ради Михайлові Капаку, подяки районної ради та райдержадміністрації.
По завершенні урочистої частини, яка закінчилась Гімном України, відбувся святковий концерт за участі аматорських танцювальних та хорових колективів району, зокрема, «Аркан», «Горяночка», «Шовкова косиця». Святкову концертну частину розпочав хор працівників культури, заспівавши пісню під назвою «О, Боже Великий Єдиний» (керівник Ярема Павлик).
На одній з центральних площ міста масштабно розмістився «Етноплай», який представив для всіх розмаїті автентичні страви, виставки.  Також відбулися турнір з міні-футболу, в якому взяли участь 12 команд сіл району, обласний турнір з пляжного волейболу та Суперкубок району з футболу між юнацькими командами сіл Камінна і Гаврилівка, дорослими командами сіл Перерісль і Тисменичани, шаховий турнір, приурочені 22-ій річниці  незалежності України.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *