Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вітання голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза з нагоди прийняття Декларації про державний суверенітет України!

Вітання голови районної державної адміністрації Олександра з нагоди прийняття Декларації про державний суверенітет України!Шановні жителі Надвірнянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди прийняття Декларації про державний суверенітет України.
16 липня 1990 року Україна стала на шлях відновлення історичної справедливості, ідеї утвердження українського народу на власній землі. Ухвалення Декларації стало першим кроком на тернистій дорозі до незалежності держави та її розвитку.
Історичне значення Декларації про державний суверенітет України полягає в тому, що суверенітет офіційно визнано необхідною умовою подальшого розвитку української нації та визначено основні напрямки діяльності по досягненню реального суверенітету.
Сьогодні наші вояки є гідними нащадками славетних героїв, які зі зброєю в руках захищають суверенність держави, не шкодуючи власного життя, протистоять зовнішній агресії, брутальним посяганням на цілісність і незалежність країни, відстоюють її майбутнє.
Сучасні складні часи потребують від всього українського народу консолідації зусиль, самовідданості, сильної політичної волі у відстоюванні національних інтересів та мудрості заради побудови вільної та по-європейськи щасливою України.
У цей день я хочу побажати вам віри в обов’язкову перемогу над російським агресором, миру нашому дому, злагоди та єдності, адже спільними зусиллями ми відновимо цілісність і суверенність України.
Нехай у ваших серцях ніколи не згасає вогонь любові до рідної землі, а з кожним подихом він здіймається з новою силою заради України та нашого квітучого майбутнього!

З повагою

Голова районної
державної адміністрації
Олександр Кеніз

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *