Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вибір професії – це одна з важливих складових умов людського щастя.

   
22 лютого в Парищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 10 класу проведено профконсультаційний урок, спрямований на професійну орієнтацію учнівської молоді був проведений.     

   
22 лютого в Парищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 10 класу проведено профконсультаційний урок, спрямований на професійну орієнтацію учнівської молоді був проведений.     
 Основна мета даного заходу – сформувати у випускників цінністно-мотиваційну орієнтацію, пов′язану з вибором професії, ознайомити з переліком послуг, які надає служба зайнятості, проінформувати учнів про світ професій, надати поради щодо здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії.
На профорієнтаційне заняття були запрошені: Марія Гергалаба — педагог-організатор, Наталія Шміголь — заступник директора з виховної роботи, Любов Костик — практичний психолог.
 Школярі мали змогу вивчити плакати з формулою вибору професії, практично заповнити анкети та отримати відповіді на безліч запитань які стосувались сфери вибору професії.
 «З різних історичних пам’яток відомо, що процес формування суспільних відносин супроводжувався розвитком ремесел, занять, появою різних професій» – розпочала  заняття провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних зайнятості Уляна Півторанюк.  Учні дізналися, як правильно обирати своє професійне майбутнє, як уникнути помилок при цьому виборі. 
Фахівець надала учням інформацію про професії, які користуються попитом на місцевому ринку праці відповідно «Барометру професій».
«Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори: інформованість про світ професій, знання своїх особистісних особливостей, уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред’являють професія і спеціальність» – завершила з такими словами профорієнтаційний урок спеціаліст.
В ході уроку зі школярами було обговорено поняття «ринок праці», технології успішних дій на ньому, що у майбутньому вплине на реалізацію професійних намірів молодих людей, обґрунтованість професійного вибору в умовах ринку праці, що швидко змінюється.
Після завершення заходу директор загальноосвітньої школи Микола Левицький відзначив, що відтепер школярі мають більше можливостей щодо отримання потрібної і корисної інформації про світ професій, та щиро подякував спеціалісту Надвірнянського районного центру зайнятості за активну інтелектуальну підтримку школи у проведенні профорієнтаційної роботи з молоддю.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *