Вибір професії у житті кожної людини — це програмування власної долі

Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім.

Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім.

 Надвірнянським районним центром зайнятості 11 жовтня 2017 року проведено  у Пнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів профконсультаційний урок на тему: «Вибір Вашої професії». Метою даного заходу було забезпечення інформованості учнів про широкий спектр професій та спеціальностей, визначення рівню обізнаності у подальшому житті та виду трудової діяльності.
Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк центру зайнятості розпочала спілкування про вибір навчального закладу у форматі "питання – відповідь". У формі бесіди кожен із школярів, які визначились із вибором фаху, розповідали про свою майбутню професію. На уроці була присутня практичний психолог школи Тетяна Юдіна, яка з   цікавістю спостерігала за  виступами учнів.
На заході для більш візуального сприйняття та запам’ятовування були використані плакати з «Формулою вибору професії» та їхніми видами, надано поради старшокласникам у виборі майбутньої професії, за астропрогнозом кожен з учнів міг визначити професію, яка йому підходить.
Директор школи Олег Фединяк висловив  подяку за проведений захід, адже діти стають більш упевненими в собі та відкритими, можуть дізнатися багато нового про світ професій.
    
 
Уляна Півторанюк- провідний — провідний фахівець
 з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *