Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За державної підтримки вийшли книги, присвячені героям Революції Гідності та АТО

За підтримки Держкомтелерадіо у рамках бюджетної програми «Українська книга» до Дня Гідності та Свободи вийшла друком низка книжкових видань, присвячених увічненню пам’яті героїв Небесної сотні, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції на сході України.

Це, зокрема, книги О.С. Давидова «Героям Слава!»,  В.Ф. Дорошенко «Незалежність України», Олександра Клименка «Фронтовий альбом. Frontlinealbum», Сергія Лойка «Аеропорт», В. Миронової «Люди Донбасса. Жизньсначала» та  інші.

Серед видань, що вийшли на замовлення Держкомтелерадіо – книгаполітолога Тараса Березовця «Анексія: Острів Крим. Хроніки «гібридної війни», у якій автор досліджує механізми та технології так званої «гібридної війни», розв’язаної військами Російської Федерації проти України. Книга містить велику кількість документів та фото, які є доказами злочинного характеру окупації півострова.

До публічних бібліотек надійшла також книга журналістки «Українського радіо» Галини Дацюк «Янголи небесної чоти», а також два видання  авторського колективу газети «День» у складі Лариси Івшиної, Валентина Торби, АнниМотозюк «Я – свідок. Записки з окупованого Луганська» та «Катастрофа і тріумф. Історії українських Героїв», у якій  йдеться про українських військових, медиків, капеланів – учасників АТО.

Також у рамках бюджетної програми вийшла книга Євгена Марчука «На шляху до НАТО», у якій зібрані публікації в ЗМІ за період з 2000-го по 2016-й роки про умови, можливості і обов’язкові дії, які слід зробити українській державі і суспільству, щоб увійти в коло країн, котрі з 1949 року вибудовують систему колективної безпеки.

Окрім цього, в рамках програми «Українська книга» побачили світ видання серії «Бібліотека українського патріота»: В.В. Бондар «Візит ввічливості», С.Г. Бондаренко «Письменники про україно-російську війну. Публіцистичні роздуми», Б.О. Жолдак «Лицарі фортуни»,  Ю.І. Ковалів «Війна після війни Ю.І. Ковалів» та у серії «Бібліотека українського воїна» П.М. Мовчан  «Дмитро Донцов. Дух нашої давнини», П.М. Мовчан   «Симон Петлюра. Московська воша».   

Частина накладу цих видань передано в зону АТО громадськими, волонтерськими організаціями з метою патріотичного виховання молоді, посилення та зміцнення бойового духу бійців.   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *