Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За підтримки WWF у національних природних парках стартував шестирічний проект охорони природи

Захід спрямований на покращення ефективності управління природоохоронних територій та збереження їх екологічних цінностей.Проект фінансується німецьким Банком розвитку Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW).

Проект реалізується Міністерством екології та природних ресурсів України у співпраці з Всесвітнім фондом природи WWF в Україні, Українським товариством охорони птахів, Франкфуртським зоологічним товариством та німецькою компанією AHT GROUP AG.

Запропонована географія проекту:

1. Природний заповідник "Горгани"

2. Карпатський біосферний заповідник

3. Карпатський національний природний парк

4. Національний природний парк "Синевир"

5. Ужанський національний природний парк

6. Верховинський національний природний парк

7. Вижницький національний природний парк

8. Яворівський національний природний парк

Під час проекту будуть розроблені плани розвитку відібраних природоохоронних територій, розбудована інфраструктура, а також забезпечені обладнання та проведена підготовка персоналу, необхідні для реалізації планів розвитку. Здійснюватиметься велика інформаційна робота з місцевими жителями, щоб забезпечити підтримку розвитку природоохоронних територій. Також планується залучати місцевих жителів, які проживають у межах відібраних природоохоронних територій або у безпосередній близькості до них, для участі в соціально-економічних заходах, в які планується інвестувати кошти.

Для реалізації проекту вже створено команду, формуються ключові завдання, готуються відповідні документи та налагоджуються зв’язки між учасниками. Ініціатори проекту цілком розуміють, що природно-заповідні території потребують якнайшвидших рятівних заходів задля забезпечення їх мінімального ефективного функціонування вже зараз.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *