Запрошуємо громадськість району долучитися до заходів з нагоди Дня Гідності і Свободи

  

  
13 листопада в райдержадміністрації відбулася нарада щодо підготовки та проведення заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи. У її роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, Прикарпатського військово-спортивного ліцею, Надвірнянського коледжу та засоби масової інформації.
В процесі обговорення учасники наради зійшлися на думці, що заходи слід проводити біля стели Героїв Небесної Сотні, таким чином віддаючи їм належну шану. Після проведення духовенством панахиди за полеглими Героями, відбудеться громадське віче, яке запропоновано наповнити декламуванням патріотичних віршів та патріотичними піснями. Крім того, громадські активісти та, зокрема, учасники АТО зможуть поділитися своїми думками щодо бачення майбутнього України. Також заплановано організувати фотовиставку світлин Революційних подій в Києві.
У навчальних закладах району проведуть тематичні уроки, виставки, круглі столи, учнівські конференції.
З метою віддання належної шани загиблим Героям та вшанування живих свідків подій на Сході України закликаємо всіх жителів району долучитися до заходів з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, які відбудуться 21 листопада об 11.30 год. збір біля Могили борцям за волю України. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *