Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання комісії з легалізації заробітної плати

    4 листопада 2013 року заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко провів чергове засідання комісії з легалізації заробітної плати. На засіданні пройшло обговорення Комплексної програми заходів з легалізації заробітної плати у Надвірнянському районі на 2013-2014 роки, затвердженої розпорядженням райдержадміністрації від 13.05.2013 року № 84 «Про затвердження Комплексної програми заходів з легалізації заробітної плати у Надвірнянському районі на 2013-2014 роки». 
       Степан Іроденко відмітив: «Усі підрозділи як державної влади, так і місцевого самоврядування повинні націлити свою роботу на виконання ініціативи Президента України щодо легалізації найманої праці та підвищення рівня середньої заробітної плати. Адже питання рівня заробітної плати та легалізації «тіньової» зайнятості надзвичайно актуальне. Низька заробітна плата гальмує економічний розвиток району, провокує соціальну незахищеність громадян, а саме низькі пенсійні виплати у майбутньому».
     Під час засідання комісії начальник ДПІ у Надвірнянському районі Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області В.Гнатюк ознайомив з переліком юридичних осіб, розмір середньої заробітної плати по яких є нижчим від встановленого законодавством мінімального рівня 1147 грн.
Начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення РДА Галина Федорович повідомила присутніх про стан укладання фізичними особами-підприємцями трудових договорів з найманими працівниками згідно чинного законодавства станом на 01.10.2013 року, які не уклали трудові договори, виявленими під час обстежень рейдовою робочою групою щодо детінізації зайнятості населення.

        На засідання комісії було заслухано керівників підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб – підприємців, які згідно даних управління Пенсійного фонду України нараховують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня. Було проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого рівня та вдосконалено заходи щодо боротьби з таким негативним явищем як виплата заробітної плати “в конвертах”.

            Зарезультатаминаради були визначені основні напрямки спільної діяльності щодо виконання заходів Комплексної програми з легалізації заробітної плати.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *