Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Жоден із атовців не повинен залишитися наодинці з власними проблемами

 

   

 

   
Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук взяв участь у нараді під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука. На нараді обговорили результати діяльності обласної та районних державних адміністрацій, напрацювання Центру надання допомоги учасникам АТО та їх взаємодію щодо вирішення проблемних питань атовців. 

 
«У 2016 році в області зроблено чимало щодо надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Йдеться про придбання житла, надання фінансової допомоги, роботу із забезпечення психологічної реабілітації та санаторно-курортного лікування військовослужбовців, – зазначив очільник Прикарпаття. – Завдяки плідній співпраці з громадськими організаціями розроблено ряд програм, які реалізовуватимуться впродовж цього року, щоби жоден із атовців не залишався наодинці з власними проблемами».
 
Під час заходу керівник Центру надання допомоги учасникам АТО Наталія Сербин розповіла присутнім про основні завдання, над якими працівники Центру працюватимуть у 2017 році. Зокрема, йшлося про створення «будинку ветеранів», який функціонуватиме на прикладі «Бандерівського схрону» (с. Клубівці Тисменицького району), проведення навчань для державних службовців у рамках проекту «Побратими», роботу щодо відновлення психічного та фізичного здоров’я учасників АТО, співпрацю із лікарями-кураторами.
 
За словами координатора Центру Вероніки Дичковської, під час надання допомоги атовцям варто опиратися на досвід тих країн, жителі яких були учасниками бойових дій, адже зазвичай їх наслідки дуже схожі.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *