Знову надзвичайна ситуація: неприємні сюрпризи погоди
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7-0211.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7-0211.jpg)
У зв'язку з повторним погіршенням погодніх умов 22.03.2013 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Касіянчука.
На комісії були прийняті рішення щодо термінових заходів зі змешення негативних наслідків природної стихії.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7-0203.jpg)
Виділено кошти та забезпечено пальним важку техніку для розчистки доріг, для визволення з снігових заметів автотранспорту силами управління цивільного захисту, для автомобілів швидкої допомоги. Проведено роботу з метою підключення до шляхових робіт техніки НГВУ та держлісгоспів. Встановлено цілодобове чергування бригад служб екстренної допомоги: дорожних експлуатаційних служб, служби цивільного захисту, ДАІ, медиків, енергетиків, газовиків, зв'язківців. Через засоби масової інформації попереджено населення про утримання від поїздок на транспорті. Відмінено навчання в закладах освіти в гірських населених пунктах та перенесено масові заходи.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7-0211.jpg)
У зв'язку з повторним погіршенням погодніх умов 22.03.2013 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Касіянчука.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/03/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7-0203.jpg)
0 Коментарі