Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

100% проектів на кошти інфраструктурної субвенції прикарпатських ОТГ отримали позитивні висновки облдержадміністрації

Усі 211 проектних заявок прикарпатські ОТГ на використання коштів інфраструктурної субвенції отримали позитивний висновок регіональної комісії з розгляду проектних заявок на проекти, які можуть реалізовуватись за кошти інфраструктурної субвенції Івано-Франківської ОДА, засідання якої відбулося сьогодні, 20 червня. Про це повідомили в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і Мінрегіону.
На фінальне засідання комісії було подано 70 проектних заявок від 9-ти ОТГ Івано-Франківської області, серед яких заявки від Більшівцівської, Войнилівської, Ланчинської, Матеївецької, Нижньовербізької, Новицької, Олешанської, Рожнівської та Яблунівської громад.

За інформацією начальника відділу державної підтримки, регіонального розвитку управління з питань децентралізації та регіонального розвитку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Лариси Зикової, кількість розподілених коштів на ці проекти становить 20347,4 тис. грн, що складає ще 28,5% від загального обсягу коштів. Загалом станом на 20 червня розподілено 100% з передбачених 71315,0 тис грн.

У свою чергу, заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський наголосив, що усі подані проекти від громад були затверджені на сесіях рад ОТГ, опрацьовані комісією ОДА. Він також висловив сподівання, що всі проектні заявки успішно пройдуть етап затвердження у профільній комісії Мінрегіону і отримають фінансування.

За словами радника з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігоря Мельничука, безперечним лідером серед напрямків використання коштів інфраструктурної субвенції цього річ є дорожнє господарство і ремонт закладів культури, це 50 і 38 проектів із загальної кількості відповідно. Також це 33 проекти у сфері шкільної освіти та 25 проектів – вуличне освітлення. Окрім того, 7 проектів за інфраструктурні кошти – це спортивна інфраструктура, 4 – ремонт дошкільних навчальних закладів, 18 – ремонт адміністративних будівель для ЦНАП, 16 проектів – інфраструктура охорони здоров’я, 6 – техніка для комунальних підприємств, 3 – модернізація та будівництво інженерних мереж, 11 – генплани населених пунктів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *