Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук взяв участь нараді в ОДА

Сьогодні під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія відбулася нарада з керівниками апаратів райдержадміністрацій та керуючими справами виконавчих комітетів рад міст обласного значення. Темами для обговорення стали стан виконавської дисципліни у роботі з документами та зверненнями громадян, внутрішній контроль та аудит у системі управління, дотримання вимог щодо підготовки та оформлення службових документів, а також робота служб управління персоналом.
Зазначалося, що упродовж першого півріччя поточного року до обласної державної адміністрації надійшло 1104 звернення від жителів Прикарпаття. На особистому прийомі свої звернення керівництву ОДА адресували 54 особи. 264 надіслали заяви поштою, у тому числі, 69 – на електронну адресу. Особисто подали звернення 409 прикарпатців.

Слід додати, що найбільше заяв та клопотань адресували мешканці міста Івано-Франківська, Надвірнянського, Тисменицького та Городенківського районів. Найменше звернень було від жителів міст Яремче та Болехова.

За словами начальника відділу роботи зі зверненнями громадян апарату ОДА Людмили Балкової, в основному заявників хвилювали питання соціального захисту населення (543 звернення), екології довкілля, транспорту, стану дорожнього покриття та земельні відносини.

Окрім того, жителі Івано-Франківщини зверталися із проблемами, скаргами та пропозиціями на Урядову «гарячу лінію». Зокрема, до органів виконавчої влади вищого рівня упродовж першого півріччя надійшло 4786 заяв.

Також під час наради було обговорено Антикорупційну програму облдержадміністрації та проаналізовано основні заходи із підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *