Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

14 жовтня – День захисника УкраїниСтворення УПА стало визначальною  подією в новітній історії нашого народу. Воїни-повстанці відродили споконвічне прагнення  українців – жити у власній вільній державі. Вони гідно боролися за українську державність. Жодному загарбнику не вдалося знищити  одвічний поступ  до волі і самостійності.

Сьогодні ми  стверджуємо, що смерть полеглих героїв, страждання і кров вояків УПА, їх непосильна праця та героїчна боротьба були недаремними. Зерна, засіяні ними, дали рясні плоди. Ми схиляємо свої голови перед Вами, шановні ветерани національно – визвольних змагань,  дорогі воїни УПА, тими хто залишився живий і пройшов через жахіття катівень, тюрем та таборів. Творимо вічну пам’ять і віддаємо данину шани тим, хто поліг у боротьбі за Україну, вписавши своєю кров’ю і жертовністю нову сторінку в історію буття нашої Держави.
Також в цей день на Покрову, 14 жовтня 73-тя річниця створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва,  уперше у 2015 році  на державному рівні відзначаємо свято – Дня захисника України.
Відповідно до Указу Президента України "Про відзначення у 2015 році Дня захисника України" від 23.08.2015 року № 497 для піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій.
Дорогі  ветерани національно – визвольних змагань, дорогі вояки УПА, а також герої, які боронять незалежність та територіальну цілісність нашої державив часи неоголошеної війни! З нагоди величного свята Дня захисника України,  73-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва щиро вітаю Вас, а також усіх жителів району з цими знаменними датами.
Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, миру та благополуччя, віри у розквіт та  велич Української Держави, за яку Ви боролись та боретесь  виконуючи наказ: “Здобудеш Українську Державу або згинеш в боротьбі за Неї!”.
Слава Україні! Героям слава!

З глибокою шаною та повагою
голова районної
державної адміністрації                                                                                                   Олександр Кеніз 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *