Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулися урочистості з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника України та 73-ї річниці створення УПА

                                                                            

                                                                            
14 жовтня урочисті заходи  з нагоди відзначення Дня захисника України, 73-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва розпочались в м. Надвірна біля Могили борцям за волю України за участю представників районної та місцевої влади, духовенства, ветеранів УПА, воїнів АТО, учнівської молоді та громадськості краю.

  

Відбулось покладання квітів до Могили борцям за волю України, після звучання Гімну України священики традиційних конфесій  відправили поминальну панахиду за тих, хто поклав своє життя на жертовний вівтар української державності.  Хвилиною мовчання було вшановано всіх, хто поліг за визволення свого народу.

   

Колона, на чолі з керівництвом району, духовенством, ветеранами УПА, воїнами АТО, учнівською молоддю зупинилася на майдані Шевченка для покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку,  стели Героям Небесної сотні та скверу Героїв УПА Марти і Мирону Свідрукам -почесним громадянам міста.

Продовжились заходи в районному будинку культури. Слова вітання та подяки тим, хто поклав своє життя за Україну висловили: голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Іван Степник, міський голова Зіновій Андрійович та голова районної станиці братства воїнів УПА Михайло Юркевич.

  

«День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність» – зазначив Олександр Кеніз та побажав міцного здоров’я, миру та благополуччя, віри у розквіт та  велич Української Держави.

  
За мужність та відданість українському народу військових відзначили грамотами та нагрудними знаками. Також грамотами були відзначені і ветерани УПА.
Завершились урочистості святковим концертом. Своїми виступами присутніх вітали аматорські колективи районного будинку культури  та гурт «Заграва».

  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *