Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

20 прикарпатських громад розпочинають підключення до платформи e-DEM

Всі громади вже пройшли спеціальну перевірку та розпочали технічні консультації щодо підключення і роботи з платформою, а також підписали меморандуми про співпрацю в рамках проєкту «Впровадження інструментів громадських технологій в процесах прийняття рішень місцевого розвитку територіальних громад Прикарпаття», який реалізовує «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття».
Зараз напрацьовують і затверджують необхідні нормативні документи місцевого рівня, які є умовою повноцінної роботи громади з платформою E-DEM. Йдеться про Статути або Положення, які регулюють застосування модулів платформи, що затверджуються органами місцевого самоврядування. Над цими документами працюють з громадами експерти проєкту.

Веб-платформа «Єдина платформа місцевої електронної демократії» має на меті надати громадянам легкий і зручний доступ до використання кількох інструментів електронної демократії. Ці інструменти покликані налагодити кращий взаємозв’язок громадян та влади у вирішенні різноманітних соціально важливих проблем.

Платформа дозволяє громадам працювати з такими сервісами як «Місцеві електронні петиції», «Громадський бюджет», «Відкрите місто», «Електронні консультації з громадськістю».

«Сервіси платформи E-DEM допоможуть громадам налагодити взаємодію з мешканцями та перебувати у контакті з ними за будь-яких умов. Це можливість для місцевої влади вивчати потреби та проблеми людей і територій, приймати рішення із врахуванням думки мешканців», – зазначає виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук.

Серед усіх відібраних громад три вже розпочали процес технічного підключення обраних модулів на платформі E-DEM. Це – Косівська, Коломийська та Надвірнянська. Вже незабаром мешканці цих громад зможуть скористатись обраними онлайн-сервісами.

Проєкт «Впровадження інструментів громадських технологій у процесах прийняття рішень місцевого розвитку територіальних громад Прикарпаття» у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *