Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірній запрацював центр вакцинації від COVID-19

В Надвірній запрацював центр масової вакцинації населення від COVID-19. За словами медиків – це перший єдиний центр у Надвірнянському районі і бажаючих вакцинуватися не бракує.
Центр масової вакцинації від коронавірусної інфекції в Надвірній працює щодня з 10.00 до 16.00 год. І знаходиться у приміщенні КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» по вул. Федьковича,4.
Кожен охочий може отримати свою дозу вакцини. Медики попереджують, після щеплення можливе підвищення температури, нудота та ломота в тілі, але загалом вакцина «CoronaVac» переноситься досить легко. Вакцинують від COVID-19 дві бригади.
Оглянути новостворений центр масового вакцинування прибули і керівники району та громади. Самі ж очільники вже щепилися, тепер запрошують жителів району та міста зробити свідомий жест та вберегти своє здоров’я і навіть життя. Медики кажуть, наразі вакцини вистачає для всіх охочих. Надвірнянським центром первинної медичної допомоги уже щеплено 4400 осіб.

– Я хочу, щоб кожен надвірнянець усвідомив: вакцинуючись, ви допомагаєте не лише собі, а й своїм близьким, адже лише масова вакцинація здатна створити колективний імунітет і зупинити поширення хвороби, – наголосив голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько. – Сьогодні разом з усією країною входимо в 5-й етап вакцинальної кампанії. Тепер кожен громадянин, незалежно від групи професійного або медичного ризику, може абсолютно безкоштовно захистити себе від цієї хвороби. Доступ до вакцинації відкритий для всіх. Якщо Ви піклуєтесь про своє здоров’я, своїх рідних і близьких, не хочете тижнями лікуватись і довго відновлюватись після COVID-19, вакцинуйтесь уже зараз!

Записатися на вакцинацію можна за телефонами контакт-центру 0672512591 або 0679959241.
Пам’ятайте! Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *