IV ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ІСТОРІЙ «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА — КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ»
Подати документи на конкурс на можна до 5-го серпня. (більше…)
Подати документи на конкурс на можна до 5-го серпня. (більше…)
Під час Літургії, у якій взяв участь Віталій Ільчишин, Блаженніший Святослав відкрив ювілений рік — 90-ліття утворення Європейської Провінції Співстраждання Матері Божої Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.
Варто зазначити, що на Прикарпатті є чотири доми Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії УГКЦ: в Івано-Франківську, Коломиї, Надвірній та на Калущині.
Зараз діяльність сестер спрямована на допомогу дітям-сиротам та нужденним, вони піклуються про хворих, займаються катехизацією та вихованням.
Принагідно від імені Світлани Онищук Віталій Ільчишин вручив сестрам обласні подяки.
“Дякую Блаженнішому Святославу за духовну підтримку нашої області, сестрам за жертовне служіння! Вірю, що всі молитви будуть почуті Богом!”, – підкреслив Віталій Ільчишин.
Серія тренінгів для посилення спроможностей ветеранських та проветеранських організацій.
Як і з ким мають говорити ветеранські та проветеранські організації, щоб про їх роботу дізналося більше людей?
Міністерство у справах ветеранів України спільно з ІСАР Єднання розпочинає серію тренінгів для посилення спроможностей ветеранських та проветеранських організацій громадянського суспільства.
Запрошуємо представників ветеранських організацій взяти участь у першому тренінгу “Складові успішної діяльності ОГС: Публічні комунікації”
Під час якого ви дізнаєтесь:
А також матимете нагоду на практиці спробувати визначити для власної організації цільові аудиторії та сформулювати кілька меседжів, які після тренінгу можна буде відразу використовувати у комунікації.
Під час тренінгу з учасниками працюватиме Ксенія Дітчук – незалежна консультантка, менторка, тренерка. 15 років у розробці інфопродуктів та управлінні комунікаціями для НУО.
Для участі потрібно до 03.07.2024 зареєструватись за посиланням. За додатковою інформацією звертайтеся за номером 0632270936 — відділ взаємодії з інститутами громадянського суспільства.
Подія відбудеться у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з УНЦПД та ЦЕДЕМ завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine).
Трансплантація – один з пріоритетних напрямків розвитку української системи охорони здоровʼя.
Держава вже декілька років повністю покриває вартість операцій з трансплантації, щоб вони були доступні кожному пацієнту, який її потребує.
Останні роки безоплатність трансплантації покривалася коштом пілотного проєкту МОЗ. Завдяки цьому проєкту у 2021 році було здійснено 316 органних трансплантацій, у 2022 — 384, а у 2023 — 585.
У 2024 ж році трансплантація була включена до Програми медичних гарантій, тобто вартість трансплантації у медзакладах, які мають відповідний договір з НСЗУ, гарантовано відшкодовується державою.
Наразі за пакетом “Лікування дорослих та дітей методом трансплантації органів” НСЗУ Національна служба здоров’я України уклала договори з 36 медзакладами по всій країні. В 2024 цією послугою скористався вже 261 українець.
Послугу надають:
Продовжуємо створювати ще більше важливих сервісів для українців разом з Міністерство охорони здоров’я України та НСЗУ Національна служба здоров’я України. У Дії кожен зможе зареєструватися або авторизуватися в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ) як пацієнт. А також обрати сімейного лікаря, подати йому декларацію чи, за потреби, розірвати дійсну.
А ще зможете вносити зміни до персональних даних в ЕСОЗ одразу в застосунку. Зараз, щоб змінити номер телефону чи будь-яку інформацію про себе в ЕСОЗ, потрібно їхати до лікаря або подати звернення до НСЗУ. Вже скоро це можна буде зробити за кілька кліків у Дії.
На першому етапі сервісу зможете:
Надалі плануємо розширювати функціонал сервісу.
Цифровізуємо з турботою про українців
За підтримки Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа та фінансується Швейцарією.
Родини захисників та захисниць, які отримали складні поранення чи інвалідність, можуть скористатися доглядовими послугами.
Отримати їх можна у надавачів соціальних послуг, комунальних чи недержавних, до них можуть належати територіальні центри соціального обслуговування, центри надання соціальних послуг, громадські об’єднання, благодійні чи релігійні організації.
Повний перелік надавачів соціальних послуг у громадах (Реєстр) можна знайти тут – https://bit.ly/3W0EHS1
Нагадуємо, що існує 18 базових соціальних послуг, які мають надаватися у кожній громаді.
Серед них: догляд вдома, денний догляд, соціальна адаптація, екстрене (кризове) втручання, консультування, фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, порушення зору, переклад жестовою мовою, представництво інтересів, натуральна допомога, транспортні послуги інші.