Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

IV ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ІСТОРІЙ «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА — КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ»

Подати документи на конкурс на можна до 5-го серпня.

Співпраця між урядом, бізнесом та громадськими організаціями є дуже важливою для сучасної держави. Вона допомагає розв’язувати проблеми, з якими стикається суспільство, особливо в умовах війни. Така співпраця дозволяє знаходити відповіді на виклики, які виникають, спільно працюючи між різними секторами.

Аби якомога більше людей дізналися про успішні історії та проєкти в Україні, стартує IV щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада — кращі практики співпраці».

Цей конкурс покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати такої спільної роботи, необхідні для розвитку суспільства відповідальних громадян та незалежної, сильної та демократичної України.

Результат — буде оприлюднено та поширено “Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади”, який поширять на сторінках усіх партнерів конкурсу. Про окремі історії, що увійдуть до збірника, створять ще й відеоролик.

Історії увійдуть у збірник за такими категоріями:

Допомога військовим;
Гуманітарна допомога та реабілітація;
Соціальні проєкти;
Відновлення;
Створення просторів;
Освіта;
Інформаційні кампанії та конкурси;
Культура;
Інше.
Тож представників органів державної влади чи органів місцевого самоврядування організації громадянського суспільства або бізнесу запрошують поділитись досвідом втілення проєкту/ініціативи, в якій взяли участь представники бізнесу, влади та організацій громадянського суспільства. Розказати просвою історію можна до 5 серпня включно. Для цього створена реєстраційна форма ТУТ .

Щоб історія потрапила до Збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:

Ініціатива/проєкт відбулась за участі ОГС, бізнесу та органу влади;
ініціатива/проєкт відбувалась упродовж 2024-го та/або 2023 року;
інформація про втілену ініціативу/проєкт доступна у відкритих джерелах;
ініціатива/проєкт мала вимірюваний результат.
З додатковими питаннями звертайтеся до Володимира Куделі, менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права: v.kudelia@cedem.org.ua.

Цей кокурс проводиться в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національною соціальною сервісною службою України та Глобальним договором ООН в Україні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *